Przyjazne przedszkole „Przygoda z naturą”

To prywatne przedszkole znajduje się na osiedlu „Wiśniowy Sad” w warszawskiej dzielnicy Białołęka. Szybko tu można dojechać z Żoliborza, Marymontu, Bielan i Targówka, dzięki bliskości Trasy Toruńskiej.

Przedszkole językowe funkcjonuje na terenie zamkniętego, strzeżonego osiedla, ale budynek placówki znajduje się zaledwie 80 metrów od bramy wjazdowej, po lewej stronie. Przy drodze dojazdowej do osiedla jest wygodny, ogólnodostępny parking, na którym rodzice czy opiekunowie dzieci, mogą bez kłopotu zaparkować auto o każdej porze dnia.

Budynek przedszkola otoczony jest ładnym ogrodem – miejscem dziecięcych zabaw. Okolica jest spokojna, bezpieczna i latem zielona.

Przedszkole Białołęka ma dwujęzyczny program edukacyjny. Tutaj wszyscy podopieczni przebywają nieustannie w środowisku dwujęzycznym – polskim i angielskim. Przez kontakt z językiem obcym, osłuchanie i naturalną dziecięcą ciekawość i chłonność umysłu, błyskawicznie oswajają się i uczą języka dotychczas obcego im.

W tym przedszkolu dzieci mają przestrzeń i potrzebny im czas, aby w naturalny sposób nauczyły się spędzać aktywnie czas ze sobą i z wychowawcami oraz oswoiły z dwujęzycznością i polubiły ją. Do niczego nie są zmuszane. Wychowawcy traktują je indywidualnie, poznając ich potrzeby i usposobienie.

Może Ci się również spodoba