Dobra organizacja koncertu

Ileż to razy, siedząc przy radio, chciałaby się posłuchać na żywo ulubionego zespołu czy wykonawcy. Najczęściej duże koncerty organizowane są daleko od naszego miejsca zamieszkania i w ramach festiwali, przyciągających tłumy. Jak się okazuje wiele zespołów bardzo lubi mniejsze, bardziej kameralne występy w miejskich klubach. Więc jeśli masz taki klub, zarządzasz nim lub tylko pracujesz, możesz wyjść z inicjatywą ściągnięcia naprawdę znanych wykonawców.

Pewnie jedną z pierwszych myśli jest wątpliwość, że twoje aktualne wyposażenie wystarczy na potańcówkę, ale do nagłośnienia gwiazdy będzie za małe. Niestety, możliwe. Na pociechę pomoże świadomość, że sporą część sprzętu zawsze ma zespół dostosowaną do własnych potrzeb. Oprócz tego są specjalistyczne firmy zajmujące się organizacją eventów, koncertów imprez plenerowych, które mają na stanie najdziwniejsze rzeczy. Jedną z takich firm jest Spectrum – organizacja eventów Warszawa, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w przygotowywaniu największych imprez, na przykład promocji nowych produktów dla znanych marek i światowych producentów oraz różnej wielkości koncertów – od kameralnych po festiwale w wielkich halach.

Spectrum oferuje kompleksowe usługi, to znaczy pomoże w wyborze odpowiedniej lokalizacji, jeśli chcesz koncert w plenerze – doradzi, jak załatwić pozwolenia na imprezę itp. W klubie doświadczeni akustycy sprawdzą pomieszczenie, wybiorą potrzebny sprzęt do nagłośnienia i oświetlenia, pomogą również zadbać o bezpieczeństwo zarówno artystów, jak i widzów. Na koniec wszystko ładnie uporządkują i przywrócą klub do poprzedniego stanu używalności.

Nie bój się więc mieć pozornie szalonych pomysłów, tylko sprawdź, czy twój ulubiony wykonawca chciałaby przyjechać do twego klub. Resztę da się zorganizować.

Może Ci się również spodoba